Wielkanoc na Wyspie Sobieszewskiej

kotwica

Wielkanoc na Wyspie Sobieszewskiej

Czy spędziłeś kiedyś Wielkanoc na Wyspie Sobieszewskiej, prawdziwej wyspie w Gdańsku? Z nami to jest możliwe 🐣🐥 Nad morzem pięknie jest nie tylko latem. Każda z pór roku jest tu wyjątkowa, a już szczególnie wiosna, kiedy do życia budzi się cała przyroda. W 2023 roku Wielkanoc wypada w kwietniu, co oznacza dłuższe, cieplejsze dni oraz więcej słońca.  

Zapraszamy do spędzenia świątecznego czasu na wyspie i poszukania wiosny nad morzem 🌼🏵️🌸 Może przylecą już ptaki do Ptasiego Raju? 🐦🦆🦢Może w Śmigusa zmoczy Was wiosenny deszczyk? Z pewnością sosnowy las i dłuuuuga dziewicza plaża dostarczą najpiękniejszych obrazów. Polecamy dużo spacerowej aktywności, wystawienie buzi do słońca, wdechy i wydechy w nadmorskim powietrzu.

W Kurorcie Stara Wędzarnia oferujemy noclegi w przytulnych, komfortowych pokojach i pyszne śniadania w formie bufetu 🥚🍅🥖🧀☕ W okresie wielkanocnym śniadania mają świąteczny charakter – będą jajka, żurek i mazurki. Popołudniami zachęcamy do skorzystania z fantastycznej oferty gastronomicznej Starego Miasta w Gdańsku. Chętnie doradzimy gdzie zjeść i co zobaczyć, polecimy nowości, wskażemy drogę.  

Zarezerwuj noclegi ze śniadaniem i odpocznij od codziennego rytmu.

Sprawdź  nasze ceny i dostępność pokoi >>>.

RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD