Przyjęcia Weselne — Gdańsk Sobieszewo

Obiad weselny

Szukasz oryginalnego miejsca na obiad weselny? Chcesz zorganizować spotkanie z rodziną i przyjaciółmi w Gdańsku?

Niepowtarzalna architektura Starej Wędzarni sprawia, że to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta, a wnętrza i bezpośrednie otoczenie Kurortu Stara Wędzarnia czynią go wymarzoną lokalizacją na weselny obiad. Do dyspozycji Gości oddajemy salę restauracyjną w pięknym wnętrzu odnowionej, zabytkowej wędzarni lub przytulnie urządzoną salę bankietową. Obie sale można połączyć co pozwali dostosować przestrzeń do większej liczby uczestników. Kameralny charakter naszego obiektu zapewni Państwu spokój w ten najważniejszy w życiu dzień.

Kurort Stara Wędzarnia mieści się w odległości zaledwie 20 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska.

Organizacja

Z prawdziwą przyjemnością przygotujemy dla Państwa uroczysty weselny obiad, którego szczegóły omówimy podczas indywidualnego spotkania, zgodnie z Państwa życzeniami.

Organizacja przyjęcia weselnego obejmuje:
- pyszne jedzenie dobrane zgodnie z życzeniem narzeczonych
- kieliszek musującego wina na dobry początek
- zimne i ciepłe napoje bezalkoholowe
- piękne nakrycie stołów weselnych
- rabaty na menu dla dzieci
- brak opłaty korkowej z mocne alkohole
- bezpłatny parking

Maksymalna liczba Gości wynosi 80 osób.

Menu i ceny

Obiad weselny to szczególna uroczystość, podczas której trzeba pogodzić gusta kulinarne i wymagania dietetyczne zróżnicowanej grupy Gości - wielu pokoleń, wielu stylów życia i odżywiania. Kuchnia Kurortu Stara Wędzarnia z radością przygotuje różnorodne dania od najbardziej tradycyjnych do współczesnych.Przedstawione poniżej dania to nasze sprawdzone propozycje, takie, które ucieszą szeroką grupę Gości, od przedszkolaka do pradziadka.

W załączeniu propozycja menu obiadu weselnego. Może ono zostać dopasowane do Państwa potrzeb.W sprawie wolnych terminów prosimy o kontakt z recepcją Kurortu Stara Wędzarnia.

RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD