Dla Biznesu

Dla Biznesu

Spotkania

Kurort Stara Wędzarnia to idealne miejsce do organizacji spotkań. Lokalizacja obiektu gwarantuje łatwy dojazd z każdej części Polski (10 min od zjazdu a autostrady), z centrum Gdańska (20 min) i lotniska Gdańsk-Rębiechowo (30 min).

Budynek stoi na porośniętym roślinnością brzegu rzeki, z pięknym widokiem na żuławskie krajobrazy. W Kurorcie Stara Wędzarnia wykreowaliśmy przestrzeń do różnych aktywności- biznesowych i towarzyskich. Sala szkoleniowa pozwala na organizację szkolenia lub warsztatów, ale też świetnie się sprawdza jako sala do zajęć jogi lub tańca. Restauracja ze swoją industrialną architekturą jest stworzona do niebanalnych spotkań przy stole. Położenie nad rzeką, bliskość plaży, lasu i rezerwatów przyrody pozwala na realizacją różnych zajęć terenowych - wycieczek pieszych i rowerowych, rejsów, wyścigów i gimnastyki.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje wynajem sali szkoleniowej/warsztatowej?
Koszt wynajmu sali wynosi 700zł/dzień. Całodzienna przerwa kawowa składająca się z ciepłych i zimnych napoi oraz ciasteczek kosztuje 40zł/os.
Ile osób zmieści się w sali szkoleniowej?
Nasza sala ma powierzchnię 50 m2 i jest kwadratowa. W zależności od ustawienia stołów/krzeseł zmieści się w niej od 20 do 50 osób.
Jak jest wyposażona sala?
Sala szkoleniowa jest wyposażona w ekran, rzutnik i flipchart.
Czy można zorganizować warsztaty jogi lub taneczne?
Sala ma ciepłą, drewnianą podłogę, więc doskonale nadaje się do realizacji warsztatów ruchowych.
RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD