Warsztaty i joga

Warsztaty

Wyjątkowa lokalizacja Kurortu Stara Wędzarnia z dala od zgiełku Trójmiasta sprzyja ogólnie pojętemu relaksowi. Można u nas odpocząć od pracy, od miasta, od tłumów, od pośpiechu codziennego dnia, a nawet od rodziny (to też jest czasem potrzebne).

Widok z okien na rzekę i las, cisza i bliskość przyrody koją nerwy i nastrajają do refleksji. Dlatego Kurort Stara Wędzarnia jest wspaniałym miejscem do spotkań służących rozwojowi osobistemu np. warsztatów jogi, mindfulness, terapii grupowej, kursów gotowania i fotografii, szkoleń zawodowych itp.

Dysponujemy pełnym zapleczem pozwalającym na zorganizowanie udanego spotkania.

Joga

W Kurorcie Stara Wędzarnia świetnie się czują grupy praktykujące jogę. Uczestnicy doceniają kameralny charakter naszego obiektu i klimatyczną salę z drewnianą podłogą. Chwalą nasze smaczne, samodzielnie przygotowywane jedzenie. Goszcząc grupy jogi przygotowujemy specjalne wyżywienie, chętnie w wersji wegetariańskiej, przez cały dzień dostępne są naturalne napoje i napary.

Nie bez znaczenia jest też wyjątkowe położenie - tuż nad rzeką, blisko dzikiej przyrody. Polecamy spróbować praktyki na trawie lub na plaży, a jako uzupełnienie długie leśne spacery. Zrobimy wszystko aby Państwa pobyt był relaksujący i sprzyjał oczyszczeniu ducha oraz ciała.

Sala

Nasza sala wykorzystywana do spotkań i zajęć ma przyjemną drewnianą podłogę i światło dzienne, a w restauracji z widokiem na rzekę nakarmimy Was pysznymi posiłkami dopasowanymi do wymagań dietetycznych grupy.

W przerwach można relaksować się na trawniku nad rzeką, na naszym pomoście, lub wybrać na spacer przez las na sobieszewską plażę.

Okolica

Kiedy podczas szkolenia lub warsztatu poczują Państwo potrzebę kontaktu z naturą - nic prostszego. Wystarczy przejść przez ulicę by znaleźć się w ogromnym nadmorskim lesie, gdzie znajduje się wiele ścieżek i szlaków, pieszych i rowerowych. Po krótkim spacerze dociera się na plażę - a tu czeka morze i jasny piasek. Plaża Wyspy Sobieszewskiej ma 12 kilometrów! Dwa rezerwaty przyrody to raj dla przyrodników, szczególnie ornitologów. Zajęcia terenowe dla grupy można zorganizować na świeżym powietrzu, nad brzegiem rzeki, na plaży lub w lesie.

Bliskość natury oraz jednoczesne położenie nieopodal miasta sprawia, że wszystkie atrakcje, także te wielkomiejskie, są na wyciągnięcie ręki.
RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD