Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne

Wiemy, że wyjazdy integracyjne są kluczowe dla dobrej współpracy oraz motywowania zespołów do działania. Dzięki unikalnemu charakterowi i lokalizacji Kurort Stara Wędzarnia to wymarzone miejsce do organizacji kameralnych spotkań integracyjnych i szkoleniowych. Część oficjalna może zostać przeprowadzona w naszej sali szkoleniowej, a w restauracji przygotujemy całodzienne wyżywienie uczestników. Dla grup nasza restauracja przygotowuje pyszne posiłki, a przez cały dzień może być dostępna kawa, herbata i inne naturalne napoje i napary. Robimy wszystko żeby pobyt był niezapomniany i relaksujący. Natura Wyspy Sobieszewskiej stanie się przestrzenią do zajęć terenowych i integracyjnych.

Zajęcia dla grupy

W czasie spotkań integracyjnych ważnym elementem jest zaplanowanie odpowiednich zajęć dla grupy. Charakter zajęć najlepiej dopasować do specyfiki grupy i celów spotkania. Opcji jest wiele - może być to na przykład organizacja wycieczki rowerowej po wyspie Sobieszewskiej, spacer z ornitologiem po rezerwacie ptaków lub organizacja rejsu po Wiśle. Można też wesprzeć się profesjonalną firmą zewnętrzną i zorganizować w okolicznych lasach team building lub paintball.

Okolica

Kiedy podczas szkolenia lub warsztatu poczują Państwo potrzebę kontaktu z naturą - nic prostszego. Wystarczy przejść przez ulicę by znaleźć się w ogromnym nadmorskim lesie, gdzie znajduje się wiele ścieżek i szlaków, pieszych i rowerowych. Po krótkim spacerze dociera się na plażę - a tu czeka morze i jasny piasek. Plaża Wyspy Sobieszewskiej ma 12 kilometrów! Dwa rezerwaty przyrody to raj dla przyrodników, szczególnie ornitologów. Zajęcia terenowe dla grupy można zorganizować na świeżym powietrzu, nad brzegiem rzeki, na plaży lub w lesie. Bliskość natury oraz jednoczesne położenie nieopodal miasta sprawia, że wszystkie atrakcje, także te wielkomiejskie, są na wyciągnięcie ręki,.

Rejs na foki do ujścia Wisły

Unikalnym i na pewno niezapomnianym wydarzeniem będzie zorganizowanie rejsu do ujścia Wisły połączonego z obserwacją dzikich fok żyjących na plażach w łachach piaskowych w Rezerwacie Mewia Łacha. Rejsy są organizowane przez kutry cumujące w porcie w Świbnie na Wyspie Sobieszewskiej. Wyprawa zajmuje do 1,5 godziny. W jej czasie jest okazja do podziwiania pięknych terenów rezerwatu ptaków położonego przy ujściu królowej polskich rzek …
RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD