Sala szkoleniowa Gdańsk Sobieszewo

Sala szkoleniowa

Sala szkoleniowa w Kurorcie Stara Wędzarnia to wymarzone miejsce na organizację spotkań firmowych, szkoleń, warsztatów lub zajęć ruchowych w Gdańsku Sobieszewie. Sala ma powierzchnię 50 m2 i wyposażona jest w klimatyzację, ekran projekcyjny, tablicę flipchart oraz wi-fi. Jest pięknie doświetlona od południa i zachodu, ale zadbaliśmy także o możliwość skutecznego zaciemnienia.

Stara Wędzarnia zlokalizowana jest blisko morza, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły na Wyspie Sobieszewskiej, zaledwie 20 minut od centrum Gdańska. Dzięki kompleksowej pomocy personelu każde szkolenie, biznesowa narada czy spotkanie integracyjne charakteryzuje nowoczesność, wysoka jakość jak i elastyczność rozwiązań.

Możliwe aranżacje

Sala szkoleniowa mieści do 48 osób, w zależności od ustawienia mebli.

Aranżacje sali z maksymalną liczbą uczestników:
- narada - 18
- podkowa - 22
- szkoła - 24
- teatr - 48

Sala szkoleniowa może być oświetlona światłem słonecznym (z okien widok na rzekę) i sztucznym, lub zaciemniona.

Sala szkoleniowa sąsiaduje z salą restauracyjną o powierzchni ok. 100 m2. Po rozsunięciu mobilnej ściany obie sale można połączyć w jedno duże pomieszczenie, idealne do organizacji firmowego bankietu czy innej uroczystości nawet dla 100 osób.

Gastronomia

W trakcie spotkań serwujemy pyszne posiłki. W zależności od charakteru spotkania przygotujemy przerwę kawową, brunch, lunch, podwieczorek, obiadokolację albo uroczystą kolację.

W czasie przerwy proponujemy tradycyjnie ciepłe i zimne napoje oraz ciasteczka. Podstawową wersję można rozwinąć o owoce i kanapki. Na lunch przygotujemy domowe zupy i nasze sprawdzone dania mięsne lub rybne, a dla chętnych także wegetariańskie. Menu na wieczór jest zazwyczaj dopasowane indywidualnie do zajęć i zależy od preferencji grupy.

Jesteśmy otwarci na inne gastronomiczne potrzeby - wystarczy skontaktować się z recepcją i przedstawić własne pomysły.

Cennik organizacji szkoleń

Podstawowy cennik organizacji spotkań:
- Wynajęcie klimatyzowanej sali szkoleniowej wyposażonej w projektor, ekran i flipchart – 700 zł/dzień
- Jednorazowy serwis kawowy (kawa, herbata, soki, woda, kruche ciastka) – 25 zł/os
- Całodzienny serwis kawowy (kawa, herbata, soki, woda, kruche ciastka) – 35 zł/os
- Kanapki serwowane jednorazowo przed rozpoczęciem spotkania – 25 zł/os
- Lunch (zupa, drugie danie, soki, woda) – 60 zł/os

Podane ceny są cenami brutto, oferta dla grup min. 15 osób

W sprawie noclegów lub innych wariantów posiłków prosimy kontaktować się z recepcją Starej Wędzarni. Chętnie przygotujemy indywidualną kalkulację stosownie do Państwa potrzeb – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Integracja

W czasie spotkań biznesowych ważnym elementem jest integracja. Dla urozmaicenia i uatrakcyjnienia pobytu proponujemy różnorodne aktywności, które można z powodzeniem zorganizować nad brzegiem rzeki, na plaży lub w sąsiedniej marinie jachtowej. Ilość scenariuszy jest nieograniczona, ponieważ jesteśmy otoczeni naturą, na plażę idzie się 15 minut, a jednocześnie znajdujemy się nieopodal centrum Gdańska
Oferujemy Państwu pomoc w organizacji dodatkowych aktywności takich jak zajęcia integracyjne czy wyprawy na morze.
Nasz obiekt poleca serwis
Kurort Stara Wędzarnia - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl
RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD