Uroczystości Rodzinne

Uroczystości rodzinne

Wnętrza Kurortu Stara Wędzarnia to wymarzone miejsce na organizację każdej uroczystości rodzinnej, komunii lub chrzcin. Do dyspozycji Gości oddajemy przytulnie urządzoną, klimatyzowaną salę bankietową a w razie potrzeby także salę restauracyjną w pięknym wnętrzu zabytkowej, odnowionej wędzarni. Unikalne położenie Kurortu Stara Wędzarnia, w zacisznej lokalizacji nad Wisłą, wśród naturalnej przyrody Wyspy Sobieszewskiej, stanowi dodatkową atrakcję uroczystości.

Organizacja

Zdajemy sobie sprawę, że są momenty w życiu wymagające szczególnej oprawy. Kilkanaście lat doświadczenia w organizacji różnych imprez pozwala nam zapewniać najwyższą jakość serwowanych dań i opieki obsługi. Chętnie pomożemy i doradzimy w organizacji przyjęcia, doborze menu, usadzeniu Gości, wyborze stylu dekoracji. My zadbamy by było smacznie i pięknie. Zapewnimy sprawny serwis i eleganckie nakrycia stołów. Państwo i Goście mogą myśleć tylko o dobrej zabawie.

Menu i ceny

W naszej kuchni przygotujemy pyszne dania łączące tradycyjne smaki w nowoczesnej formule i przyprawy całego świata. Menu na imprezę ustalane jest indywidualnie w oparciu o nasze sprawdzone przepisy. Catering na każdą imprezę jest przygotowywany na miejscu w oparciu o świeże produkty. Poniżej przykładowe menu uroczystości, które może być modyfikowane do Państwa potrzeb:
W sprawie wolnych terminów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z recepcją Kurortu Stara Wędzarnia.

RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD