Warsztaty i joga

kotwica

Warsztaty

Wyjątkowa lokalizacja Starej Wędzarni sprzyja ogólnie pojętemu relaksowi. Można u nas odpocząć od pracy, od miasta, od tłumów, od pośpiechu codziennego dnia, a nawet od rodziny (to też jest czasem potrzebne). Widok z okien na rzekę i las, cisza i bliskość przyrody koją nerwy i nastrajają do refleksji. Dlatego Stara Wędzarnia jest wspaniałym miejscem do spotkań służących rozwojowi osobistemu np. warsztatów jogi, mindfulness, terapii grupowej, kursów gotowania i fotografii, szkoleń firmowych itp. Dysponujemy pełnym zapleczem pozwalającym na zorganizowanie udanego spotkania.

Joga

Jesteśmy miejscem chętnie wybieranym przez grupy praktykujące jogę. Uczestnicy doceniają kameralny charakter naszego obiektu, wygodną salę z drewniana podłogą, smaczne, samodzielnie przygotowywane jedzenie oraz oczywiście bliskość przyrody. Goszcząc grupy jogi przygotowujemy specjalne wyżywienie, chętnie w wersji wegetariańskiej, przez cały dzień dostępne są naturalne napoje i napary. Robimy wszystko żeby pobyt był relaksujący i sprzyjał oczyszczeniu ducha oraz ciała.

Sala

Nasza sala wykorzystywana do spotkań i zajęć ma przyjemną drewnianą podłogę i światło dzienne, a w restauracji z widokiem na rzekę nakarmimy Was pysznymi posiłkami dopasowanymi do wymagań dietetycznych grupy. W przerwach można relaksować się na trawniku nad rzeką, na naszym pomoście, lub wybrać na spacer przez las na sobieszewską plażę.

Okolica

W okolicy znajduje się raj dla wszystkich zielono-lubnych. Dwa rezerwaty przyrody oraz piękne plaże, raczące każdego kto zechce poświęcić trochę więcej czasu na poszukiwania, prawdziwym złotym bursztynem. Kto tu przyjeżdża, zostaje na dłużej. Bliskość natury oraz jednoczesne położenie nieopodal miasta sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zajęcia można zorganizować na świeżym powietrzu, nad brzegiem rzeki, na plaży lub w lesie.
RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD