Sala Weselna Trójmiasto Gdańsk Sobieszewo

kotwica

Wesela

Chcesz zorganizować wesele w Gdańsku i szukasz oryginalnej sali weselnej? Wnętrza Starej Wędzarni to wymarzona sala na przyjęcie weselne. Do dyspozycji Gości oddajemy salę restauracyjną w pięknym wnętrzu odnowionej wędzarni oraz klimatyzowaną salę taneczną. Niepowtarzalny charakter Starej Wędzarni czyni z niej wyjątkową salę weselną na mapie Trójmiasta. Unikalne położenie Starej Wędzarni, w zacisznej lokalizacji nad Wisłą, wśród naturalnej przyrody Wyspy Sobieszewskiej, zapewni Państwu spokój w ten najważniejszy w życiu dzień. Stara Wędzarnia mieści się w odległości zaledwie 20 minut od centrum Gdańska.

Organizacja

Z prawdziwą przyjemnością przygotujemy dla Państwa przyjęcie weselne, którego szczegóły omówimy podczas indywidualnego spotkania, zgodnie z Państwa życzeniami.
Młodej Parze zapewniamy nocleg w wygodnym apartamencie z pięknym widokiem na Wisłę. Oferujemy także noclegi dla gości weselnych w komfortowych pokojach z łazienką. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu.
Maksymalna liczba gości weselnych wynosi 80 osób. Obiady weselne organizujemy przez cały rok, a wesela w okresie od października do połowy kwietnia.

Oferujemy

Organizacja przyjęcia weselnego obejmuje:
- pyszne jedzenie dobrane zgodnie z życzeniem narzeczonych
- kieliszek musującego wina na dobry początek
- zimne i ciepłe napoje bezalkoholowe
- piękne nakrycie stołów weselnych
- apartament na noc poślubną dla Młodej Pary
- rabaty na menu dla dzieci
- brak opłaty korkowej
- bezpłatny parking

Menu i ceny

W sprawie aktualnej oferty i menu prosimy o kontakt z naszą recepcją, mailowy pod adresem recepcja@starawedzarnia.pl lub telefoniczny +48585733322
RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD