Regulamin

kotwica


Regulamin rezerwacji noclegów i pobytu w STAREJ WĘDZARNI

 1. Rezerwacji pokoi dokonuje się telefonicznie, pocztą elektroniczną lub online.
 2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku na konto bankowe nr:  85 1140 2004 0000 3402 4096 4000.
 3. Dokonanie rezerwacji oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie.
 4. W wyjątkowych sytuacjach dopuszcza się dokonanie rezerwacji bez wpłaty zadatku.
 5. W przypadku anulacji rezerwacji, która to rezerwacja została dokonana po 18 marca 2020 roku, w terminie ponad 30 dni przed datą przyjazdu, zadatek zostaje zwrócony.
 6. W przypadku anulacji rezerwacji, która to rezerwacja została dokonana przed 18 marca 2020 roku, w terminie ponad 60 dni przed datą przyjazdu, zadatek zostaje zwrócony.
 7. W przypadku rezerwacji z zadatkiem niestawienie się Gościa do godziny 6:00 rano dnia następnego po dniu planowanego przyjazdu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, o ile nie ustalono inaczej.
 8. W przypadku rezerwacji bez zadatku niestawienie się Gościa do godziny 18:00 dnia planowanego przyjazdu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, o ile nie ustalono inaczej.
 9. Wpłata należności za pobyt powinna być uregulowana w dniu przyjazdu.
 10. W przypadku wyjazdu przed upływem rezerwowanego terminu, z przyczyn niezależnych od Starej Wędzarni, pobrana należność za pobyt nie podlega zwrotowi.
 11. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00 a kończy o godz. 12:00. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 7:00.
 12. Osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie Starej Wędzarni od godz. 8:00 do godz. 22:00.
 13. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 14. Ze względów bezpieczeństwa przy opuszczaniu pokoju należy zawsze zamykać okna oraz drzwi.
 15. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Stara Wędzarnia nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.
 16. Gość powinien zawiadomić recepcję  o wystąpieniu ewentualnej szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 17. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych Starej Wędzarni, powstałych z jego winy lub winy osób go odwiedzających
 18. Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Gdańska dla osób fizycznych przebywających dłużej niż dobę w celach turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych do kosztu pobytu doliczana jest opłata miejscowa w wysokości 2,41 zł od osoby za dobę.

Dziękujemy za  przestrzeganie  regulaminu.

RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD