Imprezy integracyjne – Gdańsk Wyspa Sobieszewska

trasy nordic walking Gdańsk SobieszewoW ciągu dnia

Leśna ekspedycja – fascynująca gra terenowa. Uczestnicy zajęć zostaną podzieleni na kilkuosobowe zespoły i wyruszą w teren. Dzięki mapie i trenerowi prowadzącemu, każda grupa docierać będzie do specjalnie przygotowanych zadań, wymagających przede wszystkim współdziałania i sprytu. Standardowy program przewiduje około 10 zajęć napotkanych w lesie i trwa około 3 godzin.

Zajęcia linowe – zwolenników mocnych wrażeń zachęcamy do zmierzenia się ze specjalnie przygotowanym parkiem linowym. Skoki z platformy, zjazdy na linach z dużej wysokości czy przejścia po mostach linowych wysoko nad ziemią dostarczają wiele emocji. Ilość przeszkód wysokościowych i czas trwania zajęć (2-4 h) zależą od chęci i liczebności grupy.

Zajęcia dzienne wg scenariuszy – czyny społeczne rodem z PRL-u, realizacja filmów animowanych, podróże w czasie lub wyprawa w poszukiwaniu Świętego Graala to tylko niektóre ze scenariuszy, które wymagają wyobraźni i determinacji, ale zwycięzcom przynoszą chwałę i podziw.

Konkurencje mobilne – pasjonatów wyścigów zapraszamy do świetnej zabawy z wykorzystaniem takich niecodziennych pojazdów jak segway, psi zaprzęg czy trikke.

Konkurencje strzeleckie – każdy uczestnik będzie miał okazję sprawdzić się w strzelaniu do tarczy z łuku sportowego, procy, wiatrówki czy broni typu ASG.

 

A co wieczorem?

Dyskoteka z karaoke – największe przeboje lat 60’ – 90’, a także najpopularniejsze taneczne hity ostatnich lat. Nasz DJ na pewno zadba o to by parkiet wypełnił się bardzo szybko. A kiedy nadejdzie odpowiednia chwila zaproponuje Wam starą, lecz wciąż niezwykle popularną, zabawę z karaoke uzupełnioną o atrakcyjne wizualizacje.

Wieczór z grami – szansa sprawdzenia swoich umiejętności w następujących konkurencjach: nintendo wii sport games, sony eyetoy play sports, tor wyścigowy carrera, piłkarzyki, darts.

Jaskinia hazardu – zabawa stylizowana na gangsterski wieczór w „podziemnym” kasynie. Polega ona na przeniesieniu gier kasynowych – ruleta, Black Jack, poker – w warunki zabawy, z zachowaniem wszelkich reguł i zasad obowiązujących w kasynach. Wieczór wzbogacony konkursami, między innymi: wyścigi w betonowych butach, pranie brudnych pieniędzy, szmuglowanie bimbru.

Hawajska noc – uczestnicy zabawy reprezentujący poszczególne wyspy archipelagu wezmą udział w klimatycznej imprezie w stylu hawajskim z zabawą taneczną oraz dodatkowymi atrakcjami i konkursami (kokosowe kręgle, hula-hop, pranie hawajskich koszul). Panowie w kolorowych girlandach na szyjach, Panie z kwiatami we włosach do tego egzotyczna muzyka i sceneria tropikalnej wyspy.

 

Marina SobieszewoWyprawy na morze

Wyprawy na morze – szczególna atrakcja dla prawdziwych mężczyzn – połów dorsza na kutrze rybackim, rejs po Bałtyku.

RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD