Najlepsi w Gdańsku na Tripadvisor

kotwica

Kurort Stara Wędzarnia – kolejny raz w gronie najlepszych obiektów noclegowych w Gdańsku według serwisu Tripadvisor

W 2022 roku kolejny raz znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie najlepszych obiektów noclegowych w Gdańsku Sobieszewie wyróżnionych odznaką Travelers’Choice przez serwis Tripadvisor. Jest to wyróżnienie potwierdzające najwyższą jakość usług, a przyznawane jest w oparciu o recenzje podróżnych oceniających obiekty noclegowe. Kurort Stara Wędzarnia znalazł się wśród 10% najlepiej ocenionych obiektów na świecie. Otrzymaliśmy również najwyższą ocenę w całym Gdańsku wśród nieskategoryzowanych obiektów noclegowych.

To ogromne wyróżnienie dla całego naszego zespołu, który codziennie pracuje, aby każda wizyta w Gdańsku i na Wyspie Sobieszewskiej połączona z noclegiem u nas zostawiła miłe wspomnienia. W Kurorcie Stara Wędzarnia zawsze stawiamy na jakość. Starannie dbamy o każdy szczegół, aby nasi goście czuli się u nas jak w domu. Dlatego oferujemy komfortowe noclegi  w gustownie urządzonych pokojach, rano pyszne śniadania i świeżo parzoną kawę . Wszystko to po to, aby nasi goście mogli zrelaksować się i odpocząć w pięknym otoczeniu nadmorskiej przyrody.

Tripadvisor to jedna z największych platform turystycznych na świecie. Wyróżnienie Travelers’ Choice jest przyznawane obiektom noclegowym, które regularnie otrzymują pozytywne opinie i oceny od swoich gości. Otrzymanie tego wyróżnienia jest dla nas nie tylko dowodem uznania, ale także motywacją do jeszcze lepszej pracy.

Dziękujemy naszym gościom za pozytywne opinie i zaufanie jakim nas obdarzyli. To dla nas największe wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy na rzecz zadowolenia naszych klientów. Jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji odwiedzić naszego pensjonatu, zapraszamy serdecznie. Zachęcamy do rezerwacji noclegów w Gdańsku Sobieszewie w naszych pokojach 2-, 3-osobowych oraz rodzinnych apartamentach. Dołożymy wszelkich starań, żeby pobyt u nas był niezapomnianym doświadczeniem.

RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD