Marina Sobieszewo – nowa przystań jachtowa na Wyspie Sobieszewskiej

Marina Sobieszewo – nowa przystań jachtowa na Wyspie Sobieszewskiej

Zachęcamy do odwiedzenia otwartej w 2022 roku Mariny Sobieszewo. Przystań jachtowa oferuje ponad 70 miejsc cumowniczych i jest idealnym miejscem dla  żeglarzy i motorowodniaków.

Marina Sobieszewo znajduje się na Wyspie Sobieszewskiej, przy ulicy Nadwiślańskiej 39 więc dzieli ją niecały kilometr od Kurortu Stara Wędzarnia To perfekcyjne miejsca dla miłośników żeglarstwa oraz wszystkich, którzy cenią sobie kontakt z naturą i chcą wypocząć z dala od miejskiego zgiełku. Stanowi doskonałe miejsce wypadowe na Zatokę Gdańską. Dodatkowo jest ona doskonale osłonięta od fal. Można tu dojechać z centrum Gdańska autobusem nr 186.

Przystań jachtowa Sobieszewo oferuje wszystko, czego potrzebują żeglarze – bezpieczne cumowanie, zaplecze techniczne oraz komfortowe warunki do wypoczynku. Jest nawet miejsce do zorganizowania grilla. Można tu też wypożyczyć jacht lub umówić się na szkolenie żeglarskie.

Marina Sobieszewo  położona jest w pięknej okolicy, nad brzegiem Wisły i w niewielkiej odległości od plaży. Dzięki temu wypoczynek na Wyspie Sobieszewskiej można urozmaicić o przygodę żeglarską i zafundować sobie niezapomniane wakacje, które na długo zostaną w pamięci. Jeśli szukasz komfortowego miejsca do żeglowania i wypoczynku nad wodą, przystań jachtowa Sobieszewo i Marina Sobieszewo to doskonałe wybory. Oferują one wszystko, czego potrzebujesz, by spędzić czas w pięknej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Przekonaj się sam i odwiedź Sobieszewo już dziś!

RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD