Kierunek Bałtyk

kotwica

Wszystkim miłośnikom naszego wybrzeża polecamy serwis kierunekbaltyk.pl. Platforma Kierunek Bałtyk jest podróżą po wybranych miejscach znajdujących się nad Bałtykiem, prezentacją walorów przyrodniczych, podstawowych informacji oraz możliwością obejrzenia pięknych zdjęć. Można dowiedzieć się co ciekawego znajduje się w Helu, gdzie jest Rezerwat Mewia Łacha a także jakie wydarzenia ekologiczne odbywają się na Pomorzu w ciągu roku. Znajdziecie tam również dużo informacji o Wyspie Sobieszewskiej (Gdańsk – Sobieszewo).

Strona jest pewnego rodzaju albumem, który tym, którzy jeszcze nie widzieli jak pięknie jest nad polskim morzem, może pomóc w podjęciu decyzji, gdzie udać się na niedzielny spacer czy urlop, a tym z Państwa, którzy już tutaj byli, być może na nowo pozwoli odkryć piękno bałtyckiej przyrody, wybrać noclegi nad morzem. Pensjonat Stara Wędzarnia poleca Kierunek Bałtyk i noclegi nad morzem! Życzymy Udanej wycieczki.

Platforma Kierunek Bałtyk powstała dzięki współpracy kilku organizacji, które na co dzień zajmują się m.in.: badaniami naukowymi dotyczącymi ochrony cennych przyrodniczo terenów.

Źródło: kierunekbaltyk.pl

RECEPCJA
RECEPCJA
REZERWUJ
REZERWUJ
DOJAZD
DOJAZD